LIQOIL. Čistota, udržateľnosť, inovácie. Presne tieto tri slová vystihujú filozofiu značky LIQOIL. Táto 100 % prírodná kozmetika vyrábaná na Slovensku sa riadi súčasným trendom – ekologickosť a udržateľnosť, ktoré sa čoraz viac skloňujú nielen vo svete módy. Ďalším pre nás hlavným kritériom je, aby beauty produkty, ktoré používame, neboli testované na zvieratách. A to všetko značka LIQOIL do bodky spĺňa.

Keď sme sa prvýkrát stretli so zakladateľmi LIQOIL Ivanou & Martinom a porozprávali nám príbeh ich značky, boli sme nadšené:

Naším poslaním je vyrábať produkty, ktoré budú zákazníkom prinášať príjemný pocit a viditeľný úžitok. Znalosť prírodných látok a ich účinkov v spolupráci s kreativitou biotechnológov sú stavebným materiálom každej novinky z dielne LIQOIL. Záleží nám na tom, aby naša kozmetika vznikala procesom šetrným k prírode, zvieratám a navyše prinášala blahodarné účinky.IVANA & MARTIN z LIQOIL

LIQOIL rada starostlivosti o pleť

Z tohto nášho stretnutia vzišla kreatívna spolupráca, ktorej výsledok v podobe produktových fotografií môžete postupne sledovať na sociálnych sieťach značky LIQOIL (Facebook & Instagram). Fotenie prebiehalo v priestoroch štúdia FOXON, ktoré je vybavené vlastnou unikátnou technikou.

Ako sa vám pozdávajú prvé fotografie s halloweenskou tématikou?

Naša momentka z produktového fotenia pre značku LIQOIL.

Radi by sme vám predstavili tri beauty produkty, ktoré sme vyskúšali na vlastnej koži.

BÍBÍ – BB TONIZUJÚCI KRÉM NA TVÁR

Tento 100 % prírodný kamilkový krém na tvár sľubuje vašej pleti hydratáciu, ktorá jej dodá jemný a vláčny vzhľad. Presne to sme cítili po nanesení produktu. Poslednou dobou pociťujeme na pokožke tváre nepríjemný pocit pnutia, tento BB krém nám preto doslova ulahodil. Ako veľké plus tak hodnotíme, že funguje ako plnohodnotný krém, čiže nepotrebujete žiaden podklad, ktorý by vašej pleti zabezpečil potrebnú výživu.

Ak hľadáte prirodzený look a ľahkú tonizáciu, je kamilkový BB krém značky LIQOIL pre vás tou správnou voľbou.

Pleť sa vďaka čisto prírodnému pigmentu pekne zjednotí. Avšak, ak trpíte silným akné, tento a ani žiaden iný BB krém, ktorý sa nachádza na pultoch našich obchodov, nebude pre vás tou správnou voľbou.

RUŽA – MASLO S LUPEŇMI RUŽÍ

Tento produkt sme si doslova zamilovali. Už po prvom použití sa stal favoritom našej LIQOIL zbierky, a to nielen pre luxusnú kvetinovú vôňu, ale najmä pre jeho vysokú kĺzavosť, ktorú oceníte najmä pri masáži. Nielenže sa krásne zrelaxujete, ale navyše pokožka tela zostane po nanesení hydratovaná a jemná na dotyk. Pozitívne účinky bambuckého masla sme objavili už dávnejšie, ale v spojení s týmto produktom sa u nás posunulo o level vyššie. Ak je vaša pokožka suchá a unavená, je Ruža z dielne LIQOIL určená práve vám.

Unikátnou zložkou sú lupene červených ruží pestované na Slovensku.

M´ ALARIA

Novinkou z dielne LIQOIL je M´Alaria, ktorá nás zaujala nielen svojím názvom. Hlavnými zložkami tejto prírodnej výživnej masky na tvár sú hnedý íl a extrakt z morskej trávy Alaria Esculenta s anti-aging účinkami. Ak trpíte únavou pleti, alebo túžite vašej pokožke vrátiť stratenú elasticitu, tak si doma doprajte malé spa v spoločnosti M´Alarie.

Maska je ľahko zmývateľná a má jemnú pomarančovú vôňu, ktorá nás však nerušila, aj keď ju na beauty produktoch veľmi neobľubujeme.

POZOR! V priebehu novembra pre vás chystáme súťaž o produkty značky LIQOIL 🙂 Sledujte naše sociálne siete…

XoXo,

Write A Comment

Pin It