SNY. Kto by ich nemiloval? Práve v snoch môžeme byť kýmkoľvek či zažiť čokoľvek. Veď kto by len nechcel plávať v romantickej zátoke na druhom konci sveta so svojím idolom? A pritom stačí tak málo. Zavrieť oči a nechať sa unášať našou fantáziou…

Sweet dreams. Sleep tight. We love you. Goodnight!

Aj keď nad snami nemáme kontrolu, môžeme aspoň podporiť dobrý spánok, ako aj sladké sny kvalitnou posteľou a matracom. Pri zariaďovaní nového bytu sme si ako prvé kusy nábytku vyberali práve postele. Vedeli sme, že musia byť v rôznych odtieňoch ružovej a čelo vykladané ozdobnými kameňmi. Vysnívali sme si postele v štýle glamour, vyrobené na mieru z kvalitných materiálov, ktoré nám vydržia roky.

Zorientovať sa vo svete postelí nám aj napriek našej láske k interiérovému dizajnu trvalo dlhšie, ako sme predpokladali. Nekonečné merania, veľké množstvo výrobcov, ako aj rôzne cenové relácie nám postupne ukrajovali z nášho počiatočného entuziazmu. Ako to však býva v každej rozprávke, aj tá naša mala šťastný koniec. Napokon sme si vybrali čalúnené postele vo vysnených odtieňoch zamatovej staroružovej a lososovej farbe.

V jednej spálni sme si splnili ďalšiu našu túžbu v podobe vysokých chrómovaných nožičiek. Dlhé nohy svedčia nielen nám ženám, ale i posteliam 🙂 V druhej spálni, ktorá je v podkroví, sme si tento dizajnový hit však nemohli dovoliť kvôli zrezanému stropu. Preto sme zvolili verziu bez nožičiek.

Po vyše dvojmesačnom čakaní sme sa napokon dočkali. Celkový glamour štýl podčiarkla kvalitná posteľná bielizeň, ako aj prehozy, vďaka ktorým postele pôsobia vždy úhľadne.

Nové postele sa tak stali dominantnými kúskami nábytku v oboch spálňach.

Odvtedy máme doslova na ružiach ustlané 🙂

XoXo,

Write A Comment

Pin It