POLODRAHOKAMY. Jedinečné a unikátne. Presne tak, ako každý jeden z nás. Týmto sa riadi aj mladá talentovaná umelkyňa Lucia Radošinská, ktorá je zakladateľkou značky styLOVE obrazy. Práve pre jej originálny štýl plný farieb a lesku sme ju opäť oslovili, aby nám vyrobila ďalšie doplnky do nášho nového bytu. Po vankúšikoch s potlačou sme tentokrát potrebovali k našej novej trendy pohovke styLOVE podpohárniky a podnos. A Lucka bola jasná voľba!

Umenie a láska pôsobí ako slnko – prebúdza energiu.MAXIM GORKIJ

Našu predstavu táto kreatívna duša splnila do najmenších detailov. Ligotavý podnos v bielej, striebornej, zlatej a ružovej farbe s kamienkami krištáľu a k tomu ladiace podpohárniky nás po rozbalení doslova očarili!

Foto: Ladies Crow

I keď styLOVE obrazy sledujeme a obdivujeme na sociálnych sieťach už niekoľko rokov, s Luckou sme sa prvýkrát osobne stretli až tento víkend pri preberaní našej objednávky v kaviarni LAMPY. Potešilo nás, že sme naladené na rovnakú vlnovú dĺžku, všetky milujeme život, psíkov a farby, najmä ružovú, samozrejme 😉

Foto: styLOVE obrazy

Mali sme tiež možnosť pozorovať Lucku pri inštalácii jej diel, ktoré budú prístupné pre verejnosť od dnešného dňa 1. októbra celý mesiac v rámci výstavy „Umenie plné polodrahokamov“ v už spomínanej kaviarni LAMPY.

Foto: styLOVE obrazy

Ladies Crow si vážia a podporujú nadaných umelcov, preto vás srdečne pozývame na túto unikátnu výstavu.

Foto: styLOVE obrazy

Lucke prajeme veľa inšpirácie a držíme palce! 🙂

XoXo,

Write A Comment

Pin It