NEBO. To rockové. Presne tam sme sa dostali iba o pár sekúnd po tom, ako to bratia Letovci odpálili na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Multitalent Jared nám opäť dokázal, že má zlato v hrdle. Skvelá komunikácia s publikom dostala ľudí do varu a na konci koncertu to niekoľko šťastlivcov rozbalilo na pódiu spolu s kapelou.

Thirty Seconds To Mars sme začali milovať už v dobe, keď na Slovensku túto kapelu poznali len zarytí fanúšikovia či oddaní nasledovatelia ich komunity Echelon. Jareda sme si takmer okamžite zamilovali. Keď počujete jeho neskutočný hlas naživo, veríte, že ste sa práve dostali do hudobného neba. Zlato v hrdle sa snúbi s neskutočným hereckým talentom, za ktorý dostal aj zaslúženého Oscara. Jeho brat Shannom však za bratom v ničom nezaostáva. Aj keď sa, na rozdiel od Jareda, primárne venuje hudbe, na koncerte nám dokázal, že za bicími necháva svoje rockové srdce. Dokonca nás poctil aj jedným songom, ktorý zaspieval on sám.

Dvadsať rokov. Presne tento míľnik teraz v roku 2018 prekročili bratia v známom zoskupení Thirty Seconds To Mars.

Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.JARED LETO

Mars Is Coming…

Koncerty kapiel, ktoré milujete, sú zážitkom na celý život. Neskutočná energia, skvelá atmosféra a zimomriavky po celom tele. Eufória a nadšenie nás neopúšťali do skorých ranných hodín, keď sme plné dojmov nemohli ešte dlho zaspať.

Pevne veríme a dúfame, že na naše krásne Slovensko zavíta aj viac známych hudobníkov a my si budeme môcť užiť ich umenie naplno bez toho, aby sme museli prekračovať hranice štátu. Máloktorý národ má totiž také vrúcne srdce, ktorým každého privíta.

Jared fanúšikom niekoľkokrát počas koncertu poďakoval. My mu to teraz s radosťou vraciame: „ĎAKUJEME a do skorého videnia!“

Viac videí nájdete na našom Youtube a Instagrame.

XoXo,

Write A Comment

Pin It